צרו עימנו קשר
שלח >
איך בוחרים בין קייטרינג בגבעת שמואל לקייטרינג בכל מקום אחר

איך בוחרים בין קייטרינג בגבעת שמואל לקייטרינג בכל מקום אחר

הביקוש לחברות קייטרינג בישראל הולך וגדל, בעיקר לחברות קייטרינג במרכז הארץ כמו קייטרינג בגבעת שמואל או בתל אביב, שיש להן יכולת להפיק אירועים בכל הארץ. הצוות המקצועי של חברת ביס ביס, המתמחה בשירותי קייטרינג לאירועים עסקיים ופרטיים, מסביר איך בוחרים את חברת הקייטרינג בצורה נכונה. 

מה סוג האירוע?

כל אירוע שונה ממשנהו. כמובן שיש הבדל בין אירוע עסקי לאירוע פרטי, אך יש גם הבדל בין חתונה לברית ובין אירוע השקת מוצר חדש לבין הרמת כוסית חגיגית, והכיבוד צריך להתאים לאירוע. כדי לוודא שחברת הקייטרינג יכולה לענות על הצרכים שלכם, כדאי לרשום, קודם כל, את רשימת הצרכים שלכם, כמו מספר המוזמנים, אופי האירוע, המיקום הנבחר והציפיות שלכם מהחברה. ככל שהצרכים שלכם יהיו ברורים יותר כך רשימת החברות תצומצם והבחירה שלכם ביניהן תהיה קלה יותר. 

מה התקציב?

הגדרת התקציב העומד לרשותכם מראש היא מאוד חשובה, כדי שלא תמצאו את עצמכם מגזימים בהוצאות. תמחור חברות הקייטרינג משתנה לפי התפריט ולא לפי המיקום, כך ששירותי חברת קייטרינג בגבעת שמואל יכולים לעלות כמו שירותי חברה מבאר שבע. בדקו מה המחיר כולל – האם מדובר באספקת האוכל בלבד או בשירותי הסעדה מלאים? לא חייבים לבחור בחברה היקרה ביותר, אך כדאי לזכור שחומרי גלם איכותיים וטריים הם יקרים יחסית, וככל שתבחרו בתפריט עשיר יותר, כך יעלה המחיר. 

מה האיכות?

כאמור, כדי לקבל מוצר טוב ואיכותי, צריך לשלם, אך לא תמיד החברות היקרות ביותר הן הטובות ביותר. מלבד איכות חומרי הגלם וטריותם גם תנאי אחזקת המזון קובעים את איכות המוצר הסופי. העדיפו חברות שמאפשרות לכם לבקר במטבח שלהן כדי שתוכלו להתרשם מרמת הניקיון, מחומרי הגלם ומצורת העבודה והשמירה על המזון, וכמובן חברה שמאפשרת לכם להגיע לטעימות. כמובן שאם אתם גרים במרכז, יהיה לכם קל יותר להגיע לטעימות קייטרינג בגבעת שמואל. כאשר מדובר במגשי אירוח יש פחות צורך בטעימות, אך אם מדובר באוכל חם ובשירותי הסעדה מלאים אל תוותרו על כך, ואל תוותרו גם על הצגת רשיון העסק, מה שמעיד ששירותי הקייטרינג נמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות.

x