צרו עימנו קשר
שלח >
כריכים שיעשו לכם שמח

כריכים שיעשו לכם שמח

תרשו לנו להחזיר אתכם לרגע קצר אל הילדות. הפעמון בכיתה מצלצל ושעת ההפסקה הגדולה בבית הספר סוף סוף הגיעה. אתם פותחים בהתרגשות את הילקוט שלכם, ומוציאים את זוג הכריכים שאמא הכינה לכם. אתם פותחים את השקית המרשרשת בצפיה, ומתבוננים לרגע בלחמניות העסיסיותשהוכנו בקפידה במיוחד בשבילכם. כל אחת מהן גדושה בכל טוב, והפה שלכם מתמלא בחגיגה של טעמים כשאתם נוגסים בהן בתאבון, עד הביס האחרון.

כריכים לאירוח

 

 

 

 

 

 

כריכים שיגרמו לכם לחייך

אנחנו בחברת ביס ביס, מכינים כל יום מאות כריכים לאירוח ומשקיעים בכל אחד מהם אהבה גדולה. חשוב לנו שכל אחד מהכריכים שלנו יגיע אליכם עסיסי, טעים וטרי כי אנחנו יודעים שהמפגש שלכם עם האוכל שלנו, יכול להעלות או להוריד את מצב הרוח שלכם. נגיסה בכריך עסיסי כשאתם מרגישים רעבים אחרי סמינר או הרצאה, תמלא אתכם שוב באנרגיות חיוביות, שיהפכו את המפגש החברתי ליד מגשי האירוח לחווייה מהנה ומרעננת. ההנאה שלכם היא גם ההצלחה שלנו, ולכן חשוב לנו שתצאו שבעים, אבל לא פחות חשוב לנו שגם תהנו. לכן אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת שהכריכים העסיסיים שלנו יגרמו לכם ולאורחים שלכם, לחייך בכל פעם מחדש.

חגיגה של טעמים

העולם שלנו מלא באנשים מסוגים שונים, וכל אחד מאיתנו בנוי אחרת. אין אדם בעולם הדומה לשני, ולכן כל אחד מאיתנו מתאפיין בטעם ייחודי משלו. בחברת ביס ביס אנו מבינים היטב את השוני הזה, ולכן הכריכים שלנו באים במגוון צורות וטעמים, שיעשו לכל אחד מכם חגיגה בפה. בין אם מתחשק לכם לנשנש מיני קוראסון ממולא, לטעום גבינת פטה, או שפשוט בא לכם פשוט לטרוף כריך עם חביתה אנחנו נספק לכם את כל מגוון הטעמים כדי שתצאו תמיד שבעים ומרוצים.

חדשות ועדכונים
x