צרו עימנו קשר
שלח >
מגש פירות מעוצב לכל אירוע ולכל כיס

מגש פירות מעוצב לכל אירוע ולכל כיס

בכל אירוע ישנו מרכיב מרכזי שחוזר על עצמו. "האוכל היה נהדר!", "טעמת? אתה חייב לטעום!". האוכל מסמן לנו האם האירוע הוא מוצלח או לא. כיוון שאת האוכל כמו את האירוע, אנחנו טועמים בעיקר עם העיניים. לכן מגש פירות מעוצב הוא חלק בלתי נפרד משולחן קינוחים בכל אירוע.

 

קח פרי ותהיה לי טרי

מגש פירות מעוצבסוד ההצלחה נמצא בכמה קריטריונים חשובים. דבר ראשון זה השימוש בפירות נכונים שמשתלבים טוב. לא כל מגש פירות מעוצב הוא מגש פירות טוב. הצבעים בין שלל פירות ההדר צריכים להתאים בהרמוניה שתפתה את כל מי שמתבונן לחטוף פרי אחד. דבר שני וחשוב לא פחות זה הטריות והרלוונטיות של הפירות. שימוש נכן בפירות העונה משאירה את הרושם הנכון, פירות קיציים ירעננו את האווירה החמה, ופירות חורפיים יכרבלו אותנו בחום ואהבה. הפירות צריכים להיבחר בקפידה, שיהיו טריים, נקיים וללא רבב. מגש הפירות של ביס-ביס מאפשר שילוב נהדר בין צבעוניות מתקתקה לבין טריות ונאמנות לעונה.

 

לפנק, לפנק, לפנק.

מגש כזה יכול להתאים לכל אירוע, ובכל תקציב. בין אם מדובר באירוע משפחתי או חברתי, על בופה או על שולחן האורחים, במסווה של דקורציה או של קינוח אחרי המנה העיקרית, ובין אם מדובר באירוע עסקי רב משתתפים, בו המתאבנים והקינוחים לוקחים חלק משמעותי יותר מהערב. עיצובים מיוחדים של פירות קרים יכולים להתאים גם לאירועי צהריים, או סתם לפינוק משרדי באמצע יום עבודה מאתגר. כל אחד מאתנו היה שמח אם היו מציבים מולו מבחר פירות מרעננים להמשך יום מתוק.
קולינריות דקורטיבית

 

העמדה של מגש פירות מעוצב וההתאמה שלו לסוג האירוע היא מעשה אמנות בפני עצמו, בו מטפלים בקפידה מיטב אומני העיצוב הקולינרי (כן, זו התמקצעות אמתית), ומסדרים כל פרי בדקורציה שמתאימה לו, ובמיקום האופטימלי ביותר על הצלחת, כדי להבטיח חוויה קולינרית וגסטרונומית שהיא תאווה לעיניים ולבטן יחדיו. בסוף תהליך העיצוב תיקרעו בין הצורך לשמר את המגש המעוצב כפי שהוא, דבר שאפשר לעשות דרך המצלמה, לבין החשק הבלתי נשלט לתפוס את אחד הפירות ולנגוס בו בחושניות. כולי תקווה שהדברים שנכתבו פה הצליחו לעשות אצלכם פרי.
 

x