צרו עימנו קשר
שלח >
פלטת גבינות לחוויה בלתי נשכחת

פלטת גבינות לחוויה בלתי נשכחת

כל אירוע מוצלח מתאפיין ברמת האוכל הנהדר שהייתה בו. לכן חשוב להתאים את האוכל לאורחים ולסוג האירוע אותו אתם מקיימים. באווירה קיצית של צהרי היום תמיד תתאים פלטת גבינות קרירה ומגוונת שתקפיץ את הרף של האירוע ותשאיר את האורחים שלכם שבעים, מאושרים ופעורי פה.

 

מי עיצב את הגבינה שלי?

פלטת גבינות מוצלחת מאופיינת בעיקר במגוון העשיר הקיים בה ובדקורטיביות בה היא מגיעה אל האירוע עצמו. הסידור הצבעוני והגיוון בין גבינות העיזים לגבינות המתוקות, בין הגבינות המותכות לבין גבינות השמנת הנמרחות, הוא שגורם חשק ויוצר את ההצלחה הגדולה של הפלטה. ביס-ביס, חברה שמתמחה בפלטות כאלו ובהרמת אירועים וקייטרינג, מעסיקה את מיטב אומני העיצוב הקולינרי (כן, זה דבר אמיתי) ומתמחה בסידור גבינות בצורה מפתה. הגבינות מגיעות לרוב עם שלל לחמים חמים, בטעמים שונים, עליהם מונחת הגבינה או הממרח, ומאפשרת שילוב קולינרי משגע.
תגיד: גבינה.

 

כשזה מגיע לעולם הגבינות, לכל אחד יש את הטעם הייחודי שלו, ולכן ההתאמה של הפלטה ללקוח היא חלק משמעותי מאוד בהחלטה של המעצב, ושל הלקוח יחדיו. הגבינות נבחרות בקפידה תוך שמירה על שביעות רצונם של המארח ושל האורחים. בין אם מדובר בגבינות עיזים, בסוגי מוצרלה, בגבינות מותכות וגבינות מעובשות, בגבינות קלות או גבינות שמנת. המבחר העצום הזה מאפשר משחק בעיצוב וההפקה של הפלטה בצורה שתתאים לכל אירוע וכמעט בכל תקציב. בין אם מדובר בהתכנסות צהריים משרדית, או בסמינר עסקי, ובין אם מדובר באירוע משפחתי או חברתי קל, הצבה של פלטה כזו תצליח לעורר כל אורח שלך ולהשאיר חותם בקרב חברייך או שותפיך העסקיים.

 

פלטה משפחתית

וזה לא חייב להישאר בתחום הזה בכלל. תמיד כיף לשבת בבית בערב, לארגן ערב שבו כל המשפחה תתרכז בסלון. לראות איזה סרט מוצלח, או סתם לשבת ולפטפט. במרכז השולחן יכולה לעמוד פלטת גבינות משובחת שתגבש את כל המשפחה יחד ותיצור ערב משפחתי מוצלח שלא יישכח להרבה זמן. זהירות, זוהי חוויה ממכרת שככל הנראה תוליד עוד ועוד מקרים ואפשרויות דומות. התכנסות משפחתית היא תמיד רעיון מוצלח, ומוצלחת עוד יותר היא התכנסות עם אוכל משובח.

x